A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дружбівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Шкільна ярмарка

А ми сьогодні ярмаркували! У Дружбівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ відбувся традиційний ярмарок до свята Масляної

10:57 02.03.2020

Профорієнтаційна робота

28 лютого учні 9 та 11 класів Дружбівського НВК: ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ відвідали ПЧ-6 Хутір- Михайлівської дистанції колії. Цікаву та змістовну зустріч в рамках профорієнтаційної роботи організував та провів заступник начальника з кадрів та соціальних питань Юрій Євдокименко.Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з 15 професіями, такими як машиніст, помічник машиніста,оператор дефектоскопіі,верстатник,кранівник,токар, коваль та багато інших.Учні мали змогу відвідати не тільки подвір'я, а й майстерні, кладову та і взагалі робочі місця людей різних професій. Екскурсія видалася дуже цікавою, учні навіть не помітили,як пролетіло майже дві години.І саме вчора деякі діти вирішили йти навчатися до залізничних вишів.Дякуємо всім спеціалістам, які із задоволенням віддаються своїй нелегкій праці і переконали в цьому школярів!

10:49 02.03.2020

Святкуємо масляну!!!

Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ-активний учасник міської Масляної!!!

10:45 02.03.2020

ВСЕСВIТНIЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС.

Бiблiотека Дружбiвського НВК. Учнi школи приймають aктивну участь в акцii та святкують ВСЕСВIТНIЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС.

12:55 11.02.2020

День Соборності України

22 січня в Дружбівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ до дня Соборності України класними керівниками 1-11 класів були проведені тематичні виховні години, бібліотекарем організована тематична виставка літератури "З любов'ю до України" та проведена година спілкування "України - соборна держава".

18:05 22.01.2020

Результати участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

Маємо перші успішні результати участі в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІІ місце з української мови та літератури – Руденко Алла, учениця 11 класу Дружбівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ ВІТАЄМО!!!

19:49 21.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора