Щодо виконання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» в НВК створені умови доступу для навчання осіб з особливими освітніми потребами:

• пандус: довжина – 1,5 м , ширина – 1 м;
  • кнопка для виклику персоналу школи.

У 2019 – 2020 навчальному році для 4-х учнів з особливими освітніми потребами забезпечувалось індивідуальне навчання у вигляді педагогічного патронажу.

Умов для навчання учнів з особливими освітніми потребами, які не пересуваються, в закладі немає.