Зустріч з представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Дата: 02.03.2024 21:03

29 лютого 2024 р. учні 7 - 8 класів Дружбівської філії та учні 7, 8 - А класів Дружбівського НВК: ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ зустрічалися з представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій для проведення спільної онлайн - бесіди з безпечної поведінки. Павло Друзь розповів здобувачам освіти про пожежну безпеку, поговорили про вибухонебезпечні предмети та їх небезпеку, пригадали правила з мінної безпеки. Зустріч видалася цікавою та змістовною! Наприкінці школярі побажали всім працівникам ДСНС успіхів у їхній важкій та відповідальній професії та пообіцяли завжди дотримуватись правил безпечної поведінки!