A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дружбівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області

Для батьків

Важлива тема для батьків підлітків.

Підлітковий селфхарм або як давно вашу дитину дряпає кішка?

Підлітковий вік - складний період життя. Це час підвищеної тривожності, дратівливості, зниженого настрою. Підлітку складно контролювати свої емоції, навіть якщо навколо нього сприятлива обстановка і люблячі близькі, тому що він проходить складний період розставання з дитячими мріями та фантазіями і стикається з реальністю дорослого життя, де йому належить зайняти своє місце в світі повному боротьби і конкуренції.

Селфхарм - найпоширеніший прояв аутоагресії у підлітків.


Епідемія неслухняності.

Сучасні діти відрізняються від попередніх поколінь: вони не здатні до самоконтролю і не вміють стримувати емоції. Як навчити їх управляти своєю поведінкою? Поради журналіста і психолога Кетрін Рейнольдс Льюїс.

Звичні прийоми: наприклад, «посидь і подумай про свою поведінку» і старий добрий метод винагороди — з сучасними дітьми не працюють. Уявіть собі, що ваша дитина не зуміла доїхати на велосипеді до знака «стоп» і назад — відправите ви її за це «посидіти і подумати» на самоті? Звичайно, ні. По-перше, це безглуздо: дитині потрібно розвивати рівновагу і координацію, і покарання їй в цьому ніяк не допоможе. По-друге, так ви позбавите її чудової можливості навчитися … вчитися.


Чому сучасні діти не вміють вчитися, не вміють чекати і насилу переносять нудьгу

Дуже крута стаття про виховання дітей і подолання основних проблем у вихованні / навчанні. Прописані як основні проблеми, так і шляхи їх вирішення, що набагато важливіше.
Я ерготерапевт з багаторічним досвідом роботи з дітьми, батьками та викладачами. Я вважаю, що наші діти стають все гірше в багатьох аспектах, пише Intermarium.

Я чую одне й те саме від кожного вчителя, якого зустрічаю. Як професійний терапевт я бачу зниження соціальної, емоційної та академічної активності у сучасних дітей і в той же час – різке збільшення числа дітей з іншими порушеннями.

Як ми знаємо, наш мозок податливий. Завдяки навколишньому середовищу ми можемо зробити наш мозок «сильнішим» або «слабкішим». Я щиро вірю, що, незважаючи на всі наші найкращі спонукання, ми, на жаль, розвиваємо мозок наших дітей в невірному напрямку.


 

«Волшебное слово» це книжка-ключ до здорового спілкування в сім’ї, без криків, погроз та істерик. Якщо важко підібрати правильні слова, якщо ви не знаєте, як реагувати на слова та вчинки дитини, то ця книжка точно для вас. Вона може стати ідеальною практичною інструкцією по спілкуванню з вашою дитиною.

-https://ipio-books.com/product/volshebnoe-slovo/?utm_source=facebook&utm_medium=cpcvolshebnoeslovo1&fbclid=

IwAR2ew0J68jsQvmVoYmjdLMFaJ9qJH5aK5FkQQZ1_7jVBDHGa84sDbzP3eEE

https://ipio-books.com/product/volshebnoe-slovo/?utm_source=facebook&utm_medium=cpcvolshebnoeslovo1&fbclid=

IwAR2ew0J68jsQvmVoYmjdLMFaJ9qJH5aK5FkQQZ1_7jVBDHGa84sDbzP3eEE


10 правил, які допоможуть вирішити сімейний конфлікт і не нашкодити дитині

Милі сваряться — тільки тішаться. Діти не розуміють цю оптимістичну приказу. І сильно переживають. Сперечатися при дітях можна. Важливо робити це правильно, вміти прощати та миритися. Напевно, є десь ідеальні мами й тата, які ніколи не з’ясовують стосунки та насолоджуються кожною хвилиною, проведеної разом. В реальності уникнути конфліктів не завжди вдається. А ось навчитися сваритися за правилами можна. Тоді й діти поступово вчитися гідної поведінки, вмінню слухати й чути, домовлятися і прощати. Це безцінний досвід!


Дитина, що позбавлена любові. Деталі, які показують ставлення до дитини в сім’ї


 

Чим замінити «Як справи у школі?»: 30 запитань до школяра.


 

Звична ситуація: батьки зустрічають дитину зі школи. Після обіймашок запитують: «Ну що, як сьогодні справи у школі?» У відповідь: «Нормально», «Та як завжди», «Все ок!» А так хочеться почути цікаві подробиці чи історію, щоб зрозуміти: як дитині живеться в стінах школи. Якщо це про вас, пропонуємо 30 альтернативних запитань, які справді розговорять дитину.

 


Важно быть собой .Елена Тарарина.10 гаджетов для счастья.

“Книга «Важно быть собой» — це знання, які захищають. Книжка допоможе підліткам отримати детальну карту вирішення багатьох проблемних ситуацій, подивитися на себе зі сторони та зробити правильні дії. Книга також стане у нагоді батькам, які хочуть краще зрозуміти свою дитину та вчасно її підтримати.


10 способів не біситися, коли робиш з дитиною уроки


Кожен 5 старшокласник України спілкувався з незнайомцем про інтим: що діти роблять в інтернеті

Радниця з питань захисту в інтернеті при міністрі цифрової трансформації Анастасія Дьякова повідомила про результати опитування, яке провела компанія Proinsight Lab. Відбувалося це у партнерстві з уповноваженим з прав дитини та "Службою порятунку дітей". В дослідженні взяли участь 4700 дітей.



Які ж стилі виховання існують та який із них найкращий?

Від стилю, в якому батьки виховують дитину, залежить не лише дитячий послух, а й більш основоположні явища: самооцінка, вміння поважати та відстоювати кордони, долати труднощі.


Рекомендації для батьків «Стоп дитячий суїцид»

Якщо підліток висловлює бажання померти, до ситуації треба ставитися уважно, сприймаючи загрозу всерйоз.

 



Як впоратися зі стресом. Важливі навички з управління стресом, що допоможе кожній людині подолати різні проблеми та негаразди.


Правила безпечної поведінки.Пам'ятка для батьків.

МИ, дорослі, вимагаємо від дітей поміркованих дій, проте не завжди пояснюємо де прихована небезпека і хто може виявитися небезпечним.
МИ, дорослі, дивимось на життя через розріз життєвого досвіду, забуваючи, що дитина оцінює небезпеки через власний розріз зацікавленості - а що буде, якщо...
МИ, дорослі, маємо навчити власних дітей безпечній поведінці, постійно практикуючи та вдосконалюючи навички швидкого реагування в небезпечній ситуації.


Вікові кризи здобувачів освіти

Поширені проблеми в поведінці дітей


Ознаки стресового стану у дітей

Як організовувати будні своїх дітей на час карантину

Психологи - батькам. Важливо на час карантину


Не стоит мстить детям за своё несчастливое детство. Принять ответственность за свою боль на себя, пойти разобраться со своими проблемами, а не выливать их на ребенка в форме криков, обвинений, удушающей любви и гиперконтроля - нормальный поступок взрослого человека.


Як розвинути соціальні навички у дитини

Батьки засмучуються, коли бачать, як їхні діти не можуть поділити між собою іграшку або не можуть знайти собі друзів. Якщо у дитини розвинені соціальні навички, вона може впоратися з такими складними ситуаціями. Соціально адаптовані діти знають, як заводити друзів, гратися, починати бесіди з однолітками і дорослими.


Прості техніки, як навчитися не кричати на дитину


Ознаки та симтоми дитячого стресу

Поради з керування гнівом у дітей


АПТЕЧКА ДОПОМОГИ ПРИ СИЛЬНИХ ПОЧУТТЯХ. Коли приходять сильні почуття, не потрібно з ними боротися.Дозвольте собі сумувати, плакати, злитися. Є багато різноманітних способів виразити свої почуття, не завдаючи нікому (нічому) шкоди.

Межі дозволеного  Коли відбувається щось небезпечне, шкідливе, нешанобливе,у ставленні до себе,  інших, довкілля - це треба зупинити. 

Максим вдома? Соціальна реклама про захищеність дітей в Інтернеті.


Тема, на яку важко говорити не тільки дітям, а й дорослим — сексуальне насильство.


Наблюдая за родителями, дети формируют свое представление о мире.


КОРОЛІВСТВО ЛЕДАРІВ (казка для дітей, які постійно лінуються)

Дитина-інтроверт: 15 речей, які потрібно знати

Коронавірусний булінг. Як пояснити дітям, що хворіти – не соромно


Захисти дитину!

- Розкажи дорослому, якому довіряєш!

- Захист дітей онлайн

- Сексуальний шантаж

- Секстинг

- Секс-чатинг

- Грумінг

- Ображення сексуального характеру, що використовуються для помсти


8 коротких анімацій про толерантність

Корисні посилання:

- Освітній проєкт #НеБийДитину

- Я буду вправним першачком

- Дитячий психолог


ЯКЩО У ВАШОЇ ДИТИНИ ТРИВОЖНИЙ РОЗЛАД ПУТІВНИК ДЛЯ БАТЬКІВ


Підлітковий селфхарм або як давно вашу дитину дряпає кішка?


ЯК РОЗПОВІСТИ ДИТИНІ ПРО ОСОБИСТІСНИЙ ПРОСТІР?


Книжка для читання на ніч «Кіко та рука


ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!


Мультфильм для родителей, о том, как неосознанные родительские послания программируют жизнь детей.


Оголені селфі: Що варто знати батькам.

 

Дата: від до Скинути

Особистий простір дитини

Кожна людина у будь-якому віці має право на особистий простір і це є важливим етапом з різних причин.  

20:26 16.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора