Профорієнтаційна робота

28 лютого учні 9 та 11 класів Дружбівського НВК: ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ відвідали ПЧ-6 Хутір- Михайлівської дистанції колії. Цікаву та змістовну зустріч в рамках профорієнтаційної роботи організував та провів заступник начальника з кадрів та соціальних питань Юрій Євдокименко.Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з 15 професіями, такими як машиніст, помічник машиніста,оператор дефектоскопіі,верстатник,кранівник,токар, коваль та багато інших.Учні мали змогу відвідати не тільки подвір'я, а й майстерні, кладову та і взагалі робочі місця людей різних професій. Екскурсія видалася дуже цікавою, учні навіть не помітили,як пролетіло майже дві години.І саме вчора деякі діти вирішили йти навчатися до залізничних вишів.Дякуємо всім спеціалістам, які із задоволенням віддаються своїй нелегкій праці і переконали в цьому школярів!

10:49 02.03.2020

Святкуємо масляну!!!

Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ-активний учасник міської Масляної!!!

10:45 02.03.2020

ВСЕСВIТНIЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС.

Бiблiотека Дружбiвського НВК. Учнi школи приймають aктивну участь в акцii та святкують ВСЕСВIТНIЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС.

12:55 11.02.2020

Результати участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

Маємо перші успішні результати участі в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІІ місце з української мови та літератури – Руденко Алла, учениця 11 класу Дружбівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ ВІТАЄМО!!!

19:49 21.01.2020

Новорічні свята у дошкільному підрозділі Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ

22:05 20.12.2019

Новорічні свята у 1-4 класах

19 грудня 2019 року у Дружбівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ для учнів 1-4 класів пройшли свята до Дня Святого Миколая та Нового року.

21:56 20.12.2019

В український рідний край поспішає Миколай

Напередодні одного з найбажаніших у році днів для дітлахів – Дня святого Миколая, працівники Дружбівської міської публічної бібліотеки 18 грудня завітали до третьокласників Дружбівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ.

21:49 20.12.2019