Виставка літератури до Всесвітнього дня казки

До дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Виставка літератури  та голосні читання віршів.

ЛЮБОВ І ШАНА ВІЧНА - КОБЗАРЕВІ!

Ці жінки, творили історію. Актуальне запитання сьогодення. Чому так сталося, що жінок майже не помітно в історії? Наше відео допоможе вам дізнатися, ким були ті українки, які все-таки лишили по собі помітний слід. Відео

Ювілейна книжкова виставка до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Виставка літератури до Всесвітнього дня рідної мови

Словникова інсталяція  "МОВА"

Викладка подарованої літератури та запрошення до участі в акції дарування книг.

Ювілейна виставка літератури до 425-річчя від дня народження Богдана Хмельницького

Читання вголос у бібліотеці до Всесвітнього дня читання вголос.

Новорічна зазивалка читачів." Читачі ще потрібні?"

Бібліотека Дружбівського НВК Зустрічаємо зимові свята з книгою

Моя бібліотека

Бібліотека Дружбівського НВК.

Тематична книжкова виставка до Дня захисту прав людини.

До дня Соборності України

22 січня 2020 року до дня Соборності України була організована тематична виставка літератури "З любов'ю до України" та проведена година спілкування "Україна - соборна держава".

18:14 22.01.2020

До Дня українського козацтва

Шкільна бібліотека Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ запрошувала читачів на виставку до Дня українського козацтва

09:47 25.11.2019

ДЕНЬ ГIДНОСТI ТА СВОБОДИ

З нагоди ДНЯ ГIДНОСТI ТА СВОБОДИ у бiблiотецi Дружбiвського НВК виставка книг "Захисти Украiну"

14:45 22.11.2019

"З НАРОДНОI КРИНИЦI"

У бiблiотецi Дружбiвського НВК проходять народознавчi години спiлкування та представлена виставка-знайомство "З НАРОДНОI КРИНИЦI"

14:14 22.11.2019

Робота шкільної бібліотеки

Шкільна бібліотека - фундамент освіти та самоосвіти, це скарбниця інформації в школі. У добу інформації шкільна бібліотека набуває статусу інформаційного центру, який забезпечує повноцінне інформаційне наповнення.

21:59 05.11.2019