Сезон профорієнтаційної роботи

Дата: 02.03.2024 22:12

Сезон профорієнтаційної роботи продовжується!!! 📚🩵💛

19 січня, відбулася онлайн - зустріч майбутніх випускників 9,11 класів Дружбівського НВК та Дружбіської філії з фахівцем ВСП "Путивльський фаховий коледж Сумського НАУ", відповідальним секретарем прийомної комісії Пилипенком Сергієм Петровичем.

Учні ознайомилися з коледжем, мали змогу дізнатися про спеціальності, порядок вступу, виплату стипендії, підготовчі курси до НМТ, пріоритети навчання в даному навчальному закладі.

Бесіда вийшла конструктивною та корисною. Дякуємо за співпрацю! Бажаємо майбутнім випускникам обрати професію, яка буде цікавою та потрібною!!!