Результати Міжнародної Економічної Олімпіади

Дата: 03.03.2024 20:03

Приємна новина!!!

Здобувачі освіти Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ взяли участь у першому національному етапі Міжнародної економічної олімпіади, яка була заснувана у 2016 році в Чехії. Економічна олімпіада в Україні проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Національного Банку України, Київської школи економіки, Студії онлайн освіти EdEra та Української академії лідерства. Це міжнародне змагання з економічного мислення між школярами різних країн, метою якого є зацікавити підлітків вивченням економіки і виміряти їхній рівень економічної грамотності.

Перший раунд Міжнародної Економічної Олімпіади завершився! 💪🏻

Цьогоріч 9440 учнів з 550 навчальних закладів випробували своє економічне мислення!

До другого національного етапу пройшла учениця 11 класу Процюк Катерина!!!

Вітаємо Катерину та її наставницю Рудецьку Світлану Леонідівну з успішним початком!!! Бажаємо впевненості та цілеспрямованості для наступних перемог!!!

Усе буде Україна!💙💛