Правова профілактика профілактика правопорушень

Дата: 14.11.2023 08:39

Сьогодні у нашому закладі зі здобувачами освіти,учнями 9 - А класу відбулася зустріч з прокурором Ямпільського відділу Шосткинської окружної прокуратури Сумської області Оксаною Анатоліївною Кривошап щодо правової профілактики правопорушень.Під час онлайн зустрічі також були присутні інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області, старший лейтенант поліції Юлія Олександрівна Московко, практичний психолог та соціальний педагог школи Раїса Миколаївна Васютенко, заступник директора з виховної роботи Наталія Миколаївна Маханькова.

Учні отримали корисну інформацію від спікера Кривошап О.А., а Юлія Московко нагадала учням про важливі аспекти навчання та збереження життя.Дякуємо за співпрацю! Разом до Перемоги! 💙💛