Національно-патріотичне виховання

До Дня Незалежності України!

Фотовиставка до Дня Соборності України (Тимошенко Крістіна)

#Україна_це_ми, #УДЦНПВ Назва виставки: Фотовиставка Дня Соборності України. "Україна -це ми!" Назва роботи: "Україна понад усе" Автор роботи: Тимошенко Крістіна Олександрівна, учениця 6 класу. Назва школи: Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області. Привітання до Дня Соборності України іншим учасникам: З Днем Соборності, країно, Моя люба Україно! Щиро я тебе вітаю, Щастя й радості бажаю! Ти незламна й дуже сильна, Була, є і будеш вільна! Історія відзначення Дня Соборності Щороку 22 сiчня український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання всiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i багнетом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. Ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часiв Київської Русi, Галицько-Волинської держави, визвольної вiйни пiд проводом Богдана Хмельницького, Гетьманщини. День Соборності — це нагадування про те, що сила нашої держави — у єдності українських земель.

23:06 21.01.2023

Фотовиставка до Дня Соборності України

#Україна_це_ми #УДЦНПВ Фотовиставка до Дня Соборності України "Україна-це ми!" Назва роботи:"З Україною в серці" Автор роботи: Зюзько Крістіна учениця 1 класу Назва школи:Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області Привітання до Дня Соборності України іншим учасникам: З Днем Соборності,свободи і єднання! Кожен день- із вечора до рання Хай дарує Вам приємні миті, Будете завжди теплом зігріті. Радості, здоров'я, довгих літ... Хай до Вас добрішим буде світ! Історія відзначення Дня Соборності: Щороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Соборність включає в себе єдність і згуртованість. Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. Цей день нагадує про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

22:42 21.01.2023