Психологічна служба

Онлайн - семінар ""ТЕХНОЛОГІЇ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ СТИГМАТИЗОВУВАНИХ МЕНШИН У РІЗНИХ СУСПІЛЬНИХ ТА ОСВІТНІХ СЕРЕДОВИЩАХ"

Участь у науково-практичному семінарі "ТЕХНОЛОГІЇ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ СТИГМАТИЗОВУВАНИХ МЕНШИН У РІЗНИХ СУСПІЛЬНИХ ТА ОСВІТНІХ СЕРЕДОВИЩАХ". Під час семінару ознайомилася з питаннями протидії стигматизації та підтримки стигматизовуваних меншин: технологічний підхід; профілактики дискримінації і стигматизації інфікованих, або тих, хто перехворів на COVID-19 в умовах закладу освіти; розглянуто технології формування безпечного освітнього середовища шляхом підвищення емоційної компетентності учасників освітнього процесу, особливості психологічного онлайн-консультування як форми підтримки стигматизованих меншин в умовах дистанційного навчання тощо. Під час практичної частині семінару  ознайомилася з моделлю BASIC Ph у роботі з особами, що зазнали булінгу і стигматизації.

15:28 01.12.2021

Онлайн -семінар "Роль соціального педагога в збереженні репродуктивного здоров'я здобувачів освіти."

Участь в онлайн-семінарі для соціальних педагогів закладів освіти області з теми "Збереження репродуктивного здоров’я здобувачів освіти". Під час зустрічі  визначилася з завданнями та змістом роботи соціального педагога щодо збереження репродуктивного здоров’я дітей та підлітків, сучасними формами просвітницької та профілактичної роботи з цього напрямку.

15:12 30.11.2021

Тиждень толерантності

Ніщо не привабливіше для людини, ніж його люб'язність, терпіння і терпимість. (Цицерон)

09:20 20.11.2021

25.11 - 10.11.2021 АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Під час підготовки до уроку рекомендується скористатись матеріалами, які було підготовлено та адаптовано у межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»: Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри; Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»: Захист дітей онлайн; Сексуальний шантаж; Секстинг; Секс-чатинг; Грумінг; Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти. Усі матеріали Проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні», доступні на сайті Офісу Ради Європи, які можуть використовуватися педагогічними працівниками, соціальними педагогами, практичними психологами під час проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання насильства.

17:56 19.11.2021