Психологічна служба

27вересня по 01 жовтня 2021 року проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Попередити булінг можна тільки у разі спільної роботи педагогів, батьків і всіх дорослих, які причетні до виховання дітей.

15:34 28.09.2021

Правовий захист кожної дитини

Міністерство юстиції України з початком навчального року проводитиме правопросвітницькі заходи в школах для протидії булінгу та

11:25 28.09.2021

Квест "ЗНАЙ ТА РЕАЛІЗУЙ СВОЇ ПРАВА" у пришкільному оздоровчому таборі "Сонечко"

Усе в житті людини починається зі сприйняття світу очима дитини. Саме тому важливо, коли вона знає свої права з дитинства. Усі ми різні, але рівні у своїх правах. Кожна дитина становить надзвичайну цінність не лише для своїх батьків, а й для всього світу, саме тому, що вона унікальна й другої такої немає і не буде.

15:51 10.06.2021