Психологічна служба

4 ЛИСТОПАДА - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З НАСИЛЬСТВОМ ТА УТИСКАМИ У ШКОЛІ

Цей день було засновано у 2020 році, коли державами-членами ЮНЕСКО було прийнято рішення у перший четвер листопада кожного року відзначати Міжнародний день боротьби з насильством та залякуванням в школі, включаючи кібер-залякування.

15:01 04.11.2021

Як точно розпізнати булінг?

Пригадаємо, що булінг - це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. ?Булінгом вважаються будь-які насильницькі дії, що відбуваються під час освітнього процесу в освітньому закладі, однією із сторін якого є дитина (особо, яка не досягла 18 років).

08:42 09.10.2021

«Стоп булінг».

Мета: навчати дітей розпізнавати ситуації булінгу, запобігати ситуаціям булінгу, опрацювати правила, які допомагають діяти у разі булінгу, вирішувати конфлікти мирним шляхом, формувати розуміння булінгу як прояву насильства

18:55 30.09.2021