Психологічна служба

В Україні 16 лютого – День єднання.

В Україні 16 лютого відзначають нове державне свято – День єднання. Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з'явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

08:35 16.02.2022

Безпека в ІНТЕРНЕТІ. "ДІЗНАВАЙСЯ" / ' Search it up'

«Дізнавайся!» – це анімаційний серіал для учнів початкової школи про безпеку в інтернеті, створений компанією Da Vinci (Azoomee) у співпраці з благодійним фондом NSPCC (Великобританія), який опікується захистом дітей. Складається з 18 епізодів та матеріалів 5 уроків. Серіал відзначений премією BAFTA Британської академії телебачення та кіномистецтва.

14:00 13.02.2022