Як випускникам впоратися з хвилюванням перед тестуванням.

Дата: 15.07.2022 08:05

Прості практики стабілізації. (може допомогти дорослим і дітям перед будь-якими іспитами, публічними виступами, презентаціями і доповідями).

Тривожитися перед виступами, іспитами, тестами – це більш ніж нормально. Будь-яка емоція – знак того, що ми тестуємо реальність та реагуємо на неї. Тривога говорить нам про те, що нам бракує інформації про майбутнє.

Нам потрібно не намагатися позбутися тривоги, а зробити її такою, щоби не заважала діяти. Тривоги зовсім не можна позбавлятися – завдяки їй ми можемо передбачити та підготуватися до важливого.

Швидкі вправи, що додають стійкості