Фотовиставка до Дня Соборності України (Процюк Катерина)

Дата: 23.01.2023 11:01

#Україна_це_ми

#УДЦНПВ

Назва виставки:

Фотовиставка Дня Соборності України

"Україна - це ми!"

Назва роботи: "Незламна Україна"

Автор роботи:

Процюк Катерина, учениця 10 класу

Назва школи:

Дружбівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області

Привітання до Дня Соборності України іншим учасникам:

Не треба нам сварок, незгоди, ганьби!

З’єднали країну ми навіки.

Не зможе ніщо наш союз розірвати.

Соборна країна! Ви чуєте?! Ні?!

Одна Україна! Єдиная мати!

І краще країни нам не знайти!

Історія відзначення Дня Соборності.

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.

СЛАВА УКРАЇНІ!