Фотовиставка до Дня Соборності України (Вихор Аліна)

Дата: 23.01.2023 11:01

#Україна_це_ми

#УДЦНПВ

Назва виставки:

Фотовиставка Дня Соборності України

"Україна - це ми!"

Назва роботи: «Мій сонячний дім — це моя Україна!»

Автор роботи:

Вихор Аліна, учениця 10 класу

Назва школи:

Дружбівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області

Привітання до Дня Соборності України іншим учасникам:

З приводу цього свята, дозвольте мені привітати Вас і побажати міцного здоров’я, незламного духу та людської гідності та самоповаги. Пишаймося, що ми Українці!

«Україна»

Країн багато на великій карті,

Та серед них — вона, твоя єдина.

Її люби і будь завжди на варті,

Бо це твоя земля, це Україна.

Вона така ж реальна і казкова,

Як мамина долоня, тепла й щира,

У неї в серці українська мова,

В її душі любов і світла віра.

Цвітуть в ній мальви, маки і левкої.

Хтось, може, скаже, що таких багато.

Але ти знай, що іншої такої

Не зможеш в цілім світі відшукати.

Історія відзначення Дня Соборності.

105 років тому – Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути «самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу»

Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього.

Це неподільність наших земель: від Києва до Севастополя, від Донецька до Львова. Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни.

Свято День соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня.

Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки!