Фотоконкурс до Дня Незалежності України (Баєва Наталія)

Дата: 23.01.2023 17:30

#Україна_це_ми,

#УДЦНПВ

Назва виставки:

Фотовиставка Дня Соборності України «Україна - це ми!»

Назва роботи:

"Україна єдина і сильна, це бачить весь Світ."

Автор роботи:

Баєва Наталія Віталіївна, учениця 3 класу

Назва школи:

Дружбівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області

Привітання до Дня Соборності України іншим учасникам:

З Днем Соборності, держава,

Будь багата, щира, жвава.

Хай народ тебе цінує,

Зберігає і шанує!

З величезним святом, люди,

Хай країна добра буде.

Мир панує та завзяття,

Хай цвіте країна, браття!

105 років тому - 22 січня 1918 року Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути самостійною, незалежною, вільною, суверенною державою українського народу. Проголошення соборності УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об'єднання українських земель в одній державі, що увінчав соборницькі прагнення українців, розділених кордонами тогочасних імперій. І сьогодні, більше ніж через сто років після проголошення Акту Злуки, українці об'єднані у відстоюванні своєї незалежності і державності. Після перемоги над російським агресором Ураїна відновить свою соборність і розквітне, бо не має в світі сили здатної побороти жагу до свободи і волі українського народу. Я пишаюсь тим, що я УКРАЇНКА!