Профілактика

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тема, на яку важко говорити не тільки дітям, а й дорослим — сексуальне насильство.

Боротьба з насильством щодо дітей в Україні.

Як поговорити з дитиною про насильство? Як навчити її захистити себе

Як уберегти дитину від насильства. Рекомендації для батьків.

Як уберегти дитину від насильства? Рекомендації для педагогів.

Насильство починається з дрібниць. Звернися по допомогу!

Протидія домашньому насильству над дітьми в умовах дистанційного навчання Рекомендації для хлопців та дівчат.

Протидія домашньому насильству над дітьми в умовах дистанційного навчання. Рекомендації для освтян

Безпека в інтернеті

- Розумний пошук

- Розкажіть учням про безпеку та конфіденційність в Інтернеті

- Дбайте про свою репутацію в Інтернеті

- Убезпечте себе від фішингу й шахраїв

Stop_sexтинг

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ЩОДО ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Що таке торгівля людьми

Українська інтерпретація мультика британських режисерів про ризик потрапляння в торгівлю людьми

нформаційно-методичні матеріали з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ПРОЯВАМ НАСИЛЬСТВА: ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ “ЖИВИ ВІЛЬНО”

Про кібербулінг для підлітків

За даними опитування, проведеного ЮНІСЕФ, кожет третій підліток в Україні ставав жертвою онлайн-булінгу, а кожен п'ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття. Під час пандемії COVID-19 підлітки почали ще більше часу проводити онлайн і стали ще більш вразливими для негативного впливу кібербулінгу.

12:54 04.05.2021