A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дружбівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області

Психологічна служба

:

 

Дата: від до Скинути

16 по 20 вересня проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

  У рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»органи державної влади, громадські організації, активісти, лідери думок та просто небайдужі українці об’єдналися разом, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми булінгу і поступово сформувати нетерпимість до цього явища. Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу по всій Україні відбудуться правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до явища булінгу.

15:34 16.09.2021

Квест "ЗНАЙ ТА РЕАЛІЗУЙ СВОЇ ПРАВА" у пришкільному оздоровчому таборі "Сонечко"

Усе в житті людини починається зі сприйняття світу очима дитини. Саме тому важливо, коли вона знає свої права з дитинства. Усі ми різні, але рівні у своїх правах. Кожна дитина становить надзвичайну цінність не лише для своїх батьків, а й для всього світу, саме тому, що вона унікальна й другої такої немає і не буде.

15:51 10.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора