АНТИБУЛІНГ

Дата: 09.10.2021 14:08

????Знущання - це поведінка, слова та дії, а не те, ким ти є

????Ніколи не пізно змінити поведінку булінгу.

?Матеріал для дітей, які завдають шкоди.

А ми нагадуємо, що саме на дорослих лежить відповідальність за безпечне середовище для дітей. Допомоги потребують і жертва, і свідки, і булі (агресор)

Возможно, это изображение (текст)

????Чи ти знущаєшся?

Більшість з нас думає, що дитина, яка знущається - це велика, жорстока дитина на дитячому майданчику, яка штовхає всіх навколо????

????Можливо, але це також може бути лідер групи, президент школи або тиха дитина.

Часто люди думають, що зовнішність визначає того, хто знущається. Проте ви не можете сказати хто знущається просто подивившись на них.

Діти, які знущаються, можуть бути будь - якого зросту, віку, статі чи класу.

?Тоді що ж визначає того, хто знущається?

П-О-В-Е-Д-І-Н-К-А

??Коли хтось регулярно використовує слова чи дії, щоб заподіяти комусь шкоду і цій людині важко захистити себе - це булінг.

Іноді діти, які знущаються, можуть подумати, що це круто, весело або просто «нічого страшного не сталося». Та подумайте, що справді крутого та веселого в тому, щоб когось образити?

Висміювати когось, штовхати, давати образливі прізвиська, не дозволяти приєднатися до усіх - це заподіяння шкоди . Тоді д як шкода іншому може бути "нічого страшного"?

Якщо діти замислюються, чому вони знущаються, вони точно можуть впоратися з цими причинами та змінити свою поведінку.

????Хочеш бути крутим? Стань ним по-справжньому????

????Ось з чого можна почати:

• Припини будь -яку поведінку, яка заподіює комусь шкоду.

• Зрозумій, що твої дії комусь завдають болю.

• Знай, що не існує ситуацій, в яких можна навмисно когось образити.

• Зрозумій, що кожен заслуговує поваги, а наші відмінності роблять нас унікальними (хоча вони можуть тобі бути не до вподоби).

• Поговори з дорослими, яким довіряєш та попроси у них допомоги.

• Поміркуй, як доброзичливо можна спілкуватися з іншими.

??Ми підготували для тебе тест, який допоможе визначити чи твої дії не являються агресивними по відношенню до інших.

Впізнаєш в собі певні ознаки?????

Так буває. Діти знущаються з різних причин:

??через тиск з боку однолітків;

??бажання відчувати контроль;

??страх бути висміяним;

??невпевненість в своїх силах;

??відсутність іншої моделі поведінки в дорослих;

??можливо, хтось знущається над нею.

????Якщо ти визнав, що знущаєшся над іншими дітьми - поговори з дорослим.

Серйозно.

Знайди дорослого, якому довіряєш. Це можуть бути батьки або опікуни, тітка або дядько, шкільний психолог, соціальний працівник, вчитель, директор або шкільна медсестра.

Вони можуть допомогти тобі змінити поведінку булінгу та розібратися з причинами, через які ти так вчиняєш.

????Знущання - це поведінка, слова та дії, а не те, ким ти є.

Ніколи не пізно змінити поведінку булінгу.

Матеріал взят та адаптован зі сторінки https://pacerkidsagainstbullying.org

#моя_пташка

#стоп_булінг