Для батьків

10 правил, які допоможуть вирішити сімейний конфлікт і не нашкодити дитині

Милі сваряться — тільки тішаться. Діти не розуміють цю оптимістичну приказу. І сильно переживають. Сперечатися при дітях можна. Важливо робити це правильно, вміти прощати та миритися. Напевно, є десь ідеальні мами й тата, які ніколи не з’ясовують стосунки та насолоджуються кожною хвилиною, проведеної разом. В реальності уникнути конфліктів не завжди вдається. А ось навчитися сваритися за правилами можна. Тоді й діти поступово вчитися гідної поведінки, вмінню слухати й чути, домовлятися і прощати. Це безцінний досвід!

Дитина, що позбавлена любові. Деталі, які показують ставлення до дитини в сім’ї

Чим замінити «Як справи у школі?»: 30 запитань до школяра.

Звична ситуація: батьки зустрічають дитину зі школи. Після обіймашок запитують: «Ну що, як сьогодні справи у школі?» У відповідь: «Нормально», «Та як завжди», «Все ок!» А так хочеться почути цікаві подробиці чи історію, щоб зрозуміти: як дитині живеться в стінах школи. Якщо це про вас, пропонуємо 30 альтернативних запитань, які справді розговорять дитину.

Важно быть собой .Елена Тарарина.10 гаджетов для счастья.

“Книга «Важно быть собой» — це знання, які захищають. Книжка допоможе підліткам отримати детальну карту вирішення багатьох проблемних ситуацій, подивитися на себе зі сторони та зробити правильні дії. Книга також стане у нагоді батькам, які хочуть краще зрозуміти свою дитину та вчасно її підтримати.

10 способів не біситися, коли робиш з дитиною уроки

Кожен 5 старшокласник України спілкувався з незнайомцем про інтим: що діти роблять в інтернеті

Радниця з питань захисту в інтернеті при міністрі цифрової трансформації Анастасія Дьякова повідомила про результати опитування, яке провела компанія Proinsight Lab. Відбувалося це у партнерстві з уповноваженим з прав дитини та "Службою порятунку дітей". В дослідженні взяли участь 4700 дітей.

Які ж стилі виховання існують та який із них найкращий?

Від стилю, в якому батьки виховують дитину, залежить не лише дитячий послух, а й більш основоположні явища: самооцінка, вміння поважати та відстоювати кордони, долати труднощі.

Рекомендації для батьків «Стоп дитячий суїцид»

Якщо підліток висловлює бажання померти, до ситуації треба ставитися уважно, сприймаючи загрозу всерйоз.

Як впоратися зі стресом. Важливі навички з управління стресом, що допоможе кожній людині подолати різні проблеми та негаразди.

Правила безпечної поведінки.Пам'ятка для батьків.

МИ, дорослі, вимагаємо від дітей поміркованих дій, проте не завжди пояснюємо де прихована небезпека і хто може виявитися небезпечним.
МИ, дорослі, дивимось на життя через розріз життєвого досвіду, забуваючи, що дитина оцінює небезпеки через власний розріз зацікавленості - а що буде, якщо...
МИ, дорослі, маємо навчити власних дітей безпечній поведінці, постійно практикуючи та вдосконалюючи навички швидкого реагування в небезпечній ситуації.

Вікові кризи здобувачів освіти

Поширені проблеми в поведінці дітей

Ознаки стресового стану у дітей

Як організовувати будні своїх дітей на час карантину

Психологи - батькам. Важливо на час карантину

Не стоит мстить детям за своё несчастливое детство. Принять ответственность за свою боль на себя, пойти разобраться со своими проблемами, а не выливать их на ребенка в форме криков, обвинений, удушающей любви и гиперконтроля - нормальный поступок взрослого человека.

Як розвинути соціальні навички у дитини

Батьки засмучуються, коли бачать, як їхні діти не можуть поділити між собою іграшку або не можуть знайти собі друзів. Якщо у дитини розвинені соціальні навички, вона може впоратися з такими складними ситуаціями. Соціально адаптовані діти знають, як заводити друзів, гратися, починати бесіди з однолітками і дорослими.

Прості техніки, як навчитися не кричати на дитину

Ознаки та симтоми дитячого стресу

Поради з керування гнівом у дітей

АПТЕЧКА ДОПОМОГИ ПРИ СИЛЬНИХ ПОЧУТТЯХ. Коли приходять сильні почуття, не потрібно з ними боротися.Дозвольте собі сумувати, плакати, злитися. Є багато різноманітних способів виразити свої почуття, не завдаючи нікому (нічому) шкоди.

Межі дозволеного  Коли відбувається щось небезпечне, шкідливе, нешанобливе,у ставленні до себе,  інших, довкілля - це треба зупинити.

Максим вдома? Соціальна реклама про захищеність дітей в Інтернеті.

Тема, на яку важко говорити не тільки дітям, а й дорослим — сексуальне насильство.

Наблюдая за родителями, дети формируют свое представление о мире.

КОРОЛІВСТВО ЛЕДАРІВ (казка для дітей, які постійно лінуються)

Дитина-інтроверт: 15 речей, які потрібно знати

Коронавірусний булінг. Як пояснити дітям, що хворіти – не соромно

Захисти дитину!

- Розкажи дорослому, якому довіряєш!

- Захист дітей онлайн

- Сексуальний шантаж

- Секстинг

- Секс-чатинг

- Грумінг

- Ображення сексуального характеру, що використовуються для помсти

8 коротких анімацій про толерантність

Корисні посилання:

- Освітній проєкт #НеБийДитину

- Я буду вправним першачком

- Дитячий психолог

ЯКЩО У ВАШОЇ ДИТИНИ ТРИВОЖНИЙ РОЗЛАД ПУТІВНИК ДЛЯ БАТЬКІВ

Підлітковий селфхарм або як давно вашу дитину дряпає кішка?

ЯК РОЗПОВІСТИ ДИТИНІ ПРО ОСОБИСТІСНИЙ ПРОСТІР?

Книжка для читання на ніч «Кіко та рука

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!

Мультфильм для родителей, о том, как неосознанные родительские послания программируют жизнь детей.

Оголені селфі: Що варто знати батькам.