Дружбівський Навчально-Виховний Комплекс: Загальноосвітня Школа І-ІII ступенів - Дошкільний Навчальний Заклад Дружбівської Міської Ради Ямпільського Району Сумської Області

Для батьків

Не стоит мстить детям за своё несчастливое детство. Принять ответственность за свою боль на себя, пойти разобраться со своими проблемами, а не выливать их на ребенка в форме криков, обвинений, удушающей любви и гиперконтроля - нормальный поступок взрослого человека.

Як розвинути соціальні навички у дитини

Батьки засмучуються, коли бачать, як їхні діти не можуть поділити між собою іграшку або не можуть знайти собі друзів. Якщо у дитини розвинені соціальні навички, вона може впоратися з такими складними ситуаціями. Соціально адаптовані діти знають, як заводити друзів, гратися, починати бесіди з однолітками і дорослими.

Прості техніки, як навчитися не кричати на дитину

Ознаки та симтоми дитячого стресу

Поради з керування гнівом у дітей

АПТЕЧКА ДОПОМОГИ ПРИ СИЛЬНИХ ПОЧУТТЯХ. Коли приходять сильні почуття, не потрібно з ними боротися.Дозвольте собі сумувати, плакати, злитися. Є багато різноманітних способів виразити свої почуття, не завдаючи нікому (нічому) шкоди.

Межі дозволеного  Коли відбувається щось небезпечне, шкідливе, нешанобливе,у ставленні до себе,  інших, довкілля - це треба зупинити.

Максим вдома? Соціальна реклама про захищеність дітей в Інтернеті.

Тема, на яку важко говорити не тільки дітям, а й дорослим — сексуальне насильство.

Наблюдая за родителями, дети формируют свое представление о мире.

КОРОЛІВСТВО ЛЕДАРІВ (казка для дітей, які постійно лінуються)

Дитина-інтроверт: 15 речей, які потрібно знати

Коронавірусний булінг. Як пояснити дітям, що хворіти – не соромно

Захисти дитину!

- Розкажи дорослому, якому довіряєш!

- Захист дітей онлайн

- Сексуальний шантаж

- Секстинг

- Секс-чатинг

- Грумінг

- Ображення сексуального характеру, що використовуються для помсти

8 коротких анімацій про толерантність

Корисні посилання:

- Освітній проєкт #НеБийДитину

- Я буду вправним першачком

- Дитячий психолог

ЯКЩО У ВАШОЇ ДИТИНИ ТРИВОЖНИЙ РОЗЛАД ПУТІВНИК ДЛЯ БАТЬКІВ

Підлітковий селфхарм або як давно вашу дитину дряпає кішка?

ЯК РОЗПОВІСТИ ДИТИНІ ПРО ОСОБИСТІСНИЙ ПРОСТІР?

Книжка для читання на ніч «Кіко та рука

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!

Мультфильм для родителей, о том, как неосознанные родительские послания программируют жизнь детей.

Оголені селфі: Що варто знати батькам.