Особистий простір дитини

Дата: 16.12.2021 20:26

Кожна людина у будь-якому віці має право на особистий простір і це є важливим етапом з різних причин.

• По-перше, якщо ви поважаєте особистий простір дітей, то вони так само виростуть з повагою до вашого особистого простору та простору інших людей.
  • По-друге, особистий простір вчить дитину прислухатися до себе, розуміти свої бажання та потреби.
  • По-третє, це дає можливість“переключитися”, відпочити, побути на самоті, адже це неймовірно важливо для того, щоб психіка мала час переварити нову інформацію, яку отримує кожен день.