Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант , вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!

Стибленко Оксана Миколаївна

практичний психолог

"Людина лише чогось досягає там, де вона сама вірить у свої сили"

Л. Феєрбах

Поради про те,як правильно говорити з дітьми про коронавірус

Дитяче сприйняття світу відрізняється від суджень дорослої людини. Поширення незрозумілої інформації може викликати в дитини почуття небезпеки та спантеличення. Тому, пропонуємо поради для бесіди з дітьми про коронавірус.

10:31 25.11.2020

50 фраз