Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант , вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!

Морока Яна Миколаївна

практичний психолог

"Людина лише чогось досягає там, де вона сама вірить у свої сили"

Л. Феєрбах

ПВК «Редан»: хто вони та чим загрожують українським підліткам?

В Україні з’являється нова небезпечна субкультура: молоді люди, одягнені в чорне, організовують масові бійки в публічних місцях. Відомо, що це явище прийшло до нас з росії. Але чому наші підлітки переймають віяння країни-агресорки? Що таке ПВК «Редан» та як це взагалі пов’язано з війною? Пропонуємо розібратися разом.

21:29 16.03.2023

Акція "16 днів проти насилля"

З 25 листопада по 10 грудня  в Чуйківській філії проводилась акція "16 днів проти насилля". Створено інформаційні куточки та проведені тематичні і профілактичні заходи.

12:42 14.12.2021

Поради про те,як правильно говорити з дітьми про коронавірус

Дитяче сприйняття світу відрізняється від суджень дорослої людини. Поширення незрозумілої інформації може викликати в дитини почуття небезпеки та спантеличення. Тому, пропонуємо поради для бесіди з дітьми про коронавірус.

10:31 25.11.2020