Профорієнтаційна робота

Зустріч випускників 11 класу з викладачами Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

17 січня 2024 року в рамках профорієнтаційної роботи відбулася зустріч випускників 11 класу з викладачами (кандидатами педагогічних наук,доцентами, асистентами,)Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка факультету природничої і фізико - математичної освіти кафедри біології, здоров'я людини та методики навчання.Дякуємо Самілик Валентині Іванівні, кандидату педагогічних наук, старшому викладачеві за цікаву та змістовну бесіду, знайомство з університетом, пріоритети навчання, запрошення на підготовчі безоплатні курси для складання НМТ.Також дякуємо Бурчак Ліані Володимирівні , кандидату педагогічних наук, доценту за корисні поради нашим випускникам. Нам, педагогам Дружбівського НВК,було дуже приємно співпрацювати під час онлайн - конференції з нашою випускницею, а нині старшим лаборантом кафедри Катериною Коваленко, яка була організатором сьогоднішнього заходу. Зустріч видалася теплою,дружньою, зі зворотнім зв'язком з майбутніми випускниками. Всі учасники побажали один одному усіляких гараздів та скорішої Перемоги!

21:25 02.03.2024

Сумський національний аграрний університет

07 жовтня до Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ завітали представники факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету Ємець Олександр Михайлович та Клименко Ганна Олександрівна з профорієнтаційним питанням.Для випускників школи була проведена презентація факультету.В ході бесіди учні дізналися про підготовку фахівців, познайомилися з освітньо - професійною програмою та поцікавилися щодо працевлаштування після закінчення університету.

19:58 09.10.2020

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ

06 жовтня до Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ завітали представники Академії поліції м.Суми ХНУВС, капітан поліції Єлишанський О.О., викладач циклу спеціальних дисциплін,Семеноженко В.М, викладач циклу спеціальних дисциплін, а також інспектор з ювенальної превенціїї Ямпільського ВП ст. лейтенант Поліщук П.А., які провели профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу щодо вступу до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, передового форпосту на Сумщині. Випускники активно долучилися до діалогу. Зустріч пройшла дуже активно і змістовно і сьогодні дехто з одинадцятикласників точно вирішив вступати до вказаного вишу, щоб захищати кожного громадянина України і зміцнювати нашу державу.

19:58 09.10.2020