Профорієнтаційна робота

Сумський національний аграрний університет

07 жовтня до Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ завітали представники факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету Ємець Олександр Михайлович та Клименко Ганна Олександрівна з профорієнтаційним питанням.Для випускників школи була проведена презентація факультету.В ході бесіди учні дізналися про підготовку фахівців, познайомилися з освітньо - професійною програмою та поцікавилися щодо працевлаштування після закінчення університету.

19:58 09.10.2020

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ

06 жовтня до Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ завітали представники Академії поліції м.Суми ХНУВС, капітан поліції Єлишанський О.О., викладач циклу спеціальних дисциплін,Семеноженко В.М, викладач циклу спеціальних дисциплін, а також інспектор з ювенальної превенціїї Ямпільського ВП ст. лейтенант Поліщук П.А., які провели профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу щодо вступу до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, передового форпосту на Сумщині. Випускники активно долучилися до діалогу. Зустріч пройшла дуже активно і змістовно і сьогодні дехто з одинадцятикласників точно вирішив вступати до вказаного вишу, щоб захищати кожного громадянина України і зміцнювати нашу державу.

19:58 09.10.2020