В український рідний край поспішає Миколай

Дата: 20.12.2019 21:49

Напередодні одного з найбажаніших у році днів для дітлахів – Дня святого Миколая, працівники Дружбівської міської публічної бібліотеки 18 грудня завітали до третьокласників Дружбівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ.

Діти послухали розповідь про Миколая, який став святим за благородні вчинки та гідне, праведне життя та деякі легенди , які вчать бути милосерднішими та добрішими. Крім того, учні ознайомились із традиціями, які існували на Харківщині, Поділлі, Київщині та ін.

Із великим задоволенням діти читали вірші про святого Миколая Чудотворця , а потім разом із класним керівником Прихожою Л.П. заспівали чудову пісню. У всіх присутніх був гарний, піднесений настрій.

Нехай у кожну родину Миколай принесе злагоду та тепло!