Свято до дня Святого Миколая

Дата: 20.12.2021 21:12

Солодощі та гарний настрій приніс сьогодні дітлахам нової української школи та вихованцям дошкільного закладу Дружбівського НВК: ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ св.Миколай. І як чортик не намагався зіпсувати свято, нічого у нього не вийшло, бо янголятка виспівували і витанцьовували, несучи радість, любов і добро! Щира подяка за підготовлене дійство педагогу - організатору Акуленко М.В. та музичному керівнику Демченко Т.В.

Також адміністрація закладу разом з педагогічним колективом дуже вдячні депутату Сумської обласної ради від ПП " Наш край" Олексію Котлярову та депутату Дружбівської міської ради Наталії Рудявці за надану спонсорську допомогу щодо проведення свята.