Каталог статей

Профорієнтаційна робота.

10 червня 2021 року табір "Сонечко" відвідав 33 державно - рятувальний пост 10 державної пожежно - рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області та ФОП Міренцов " Дока- хліб"в межах профорієнтаційної роботи. Діти мали змогу познайомитися ближче з професіями рятувальників та пекарів, дізналися багато цікавого. І, звісно, на згадку - фотосесія!!! Щиро дякуємо за корисно проведений час!!!

21:31 11.06.2021

Відкриття табору "Сонечко"

Сьогодні відбулося урочисте відкриття табору "Сонечко " у Дружбівському НВК: ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ.З великим задоволенням діти співали пісень, розповідали вірші, відгадували загадки, грали в ігри, сміялися та розважалися. З привітальним словом до всіх присутніх звернулися начальник табору Наливайко Т.В., відповідальна за оздоровлення заступник директора з виховної роботи Маханькова Н.М. Про правила поведінки та здорового способу життя під час оздоровлення нагадала всім медична сестра Скриннікова Н.А. Креативні ведучі мовного загону Нижник Дар'я та Євдокимеко Валерія були справжніми аніматорами!!!! А по завершенні концерту на всіх чекала запальна дискотека.Дякуємо усім, хто організував та провів цікаве свято для малечі. Адміністрація закладу та весь колектив пришкільного відпочинкового табору "Сонечко" щиро дякує Младенцю Г.П. за надану спонсорську допомогу у проведенні заходу!!!

22:21 09.06.2021

Радіодиктант

8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, учителі Дружбівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ написали радіодиктант національної єдності, присвячений 95-річчю Українського радіо

15:03 19.11.2019

" Барви золотої осені"

13 листопада у молодшій групі дитячого садка Дружбівського НВК відбулася розвага " Барви золотої осені". Вихованці отримали масу задоволень та вражень.

12:12 15.11.2019