Свято до дня Святого Миколая

Солодощі та гарний настрій приніс сьогодні дітлахам нової української школи та вихованцям дошкільного закладу Дружбівського НВК: ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ св.Миколай. І як чортик не намагався зіпсувати свято, нічого у нього не вийшло, бо янголятка виспівували і витанцьовували, несучи радість, любов і добро! Щира подяка за підготовлене дійство педагогу - організатору Акуленко М.В. та музичному керівнику Демченко Т.В.

21:12 20.12.2021

Тиждень зарубіжної літератури

Чи можна уявити своє життя без літератури? Звичайно ж ні! Тому в Дружбівському НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ пройшов тиждень зарубіжної літератури з 29.11.2021 року по 03.12.2021 р. Цей тиждень був насичений різними цікавими та неординарними заходами, присвяченими талановитим письменникам та допитливим читачам. У шкільній бібліотеці була організована виставка «Книги-ювіляри-2021». На перервах діти та вчителі декламували поетичні твори. 5 клас поринув у світ казок під час турніру знавців «Що за диво ці казки!». Команда хлопців «Соняшники» та команда дівчат «Перлинки» 9 класу змагалася в літературній вікторині. «Відвідали» землю стародавньої Еллади учні 6 класу під час літературно-пізнавальної гри. 8 клас грав у Літературне поле чудес. До уваги глядачів у шкільному кінозалі був представлений фільм «Різдвяна історія». Учні із задоволенням створили ілюстрації до улюблених творів зарубіжних письменників.

21:04 07.12.2021

Акція "Чиста тарілка"

24 листопада 2021 року в Дружбівськоиу НВК:ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ у шкільній їдальні відбулася акція "Чиста тарілка". Метою акції є відповідні заходи та роз'яснювальна робота серед здобувачів освіти щодо корисної їжі для організму людини. У нашому закладі організоване харчування є повноцінним, безпечним та якісним. Їжа готується з додержанням усіх норм харчування, умов і термінів їх зберігання та технології виготовлення страв, а смачненькі страви наші кухарі готують за новим рецептурним збірником Євгена Клопотенка. Ммммммм, смачно, як у казці!

10:43 05.12.2021

Профорієнтаційна робота.

10 червня 2021 року табір "Сонечко" відвідав 33 державно - рятувальний пост 10 державної пожежно - рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області та ФОП Міренцов " Дока- хліб"в межах профорієнтаційної роботи. Діти мали змогу познайомитися ближче з професіями рятувальників та пекарів, дізналися багато цікавого. І, звісно, на згадку - фотосесія!!! Щиро дякуємо за корисно проведений час!!!

21:31 11.06.2021

Відкриття табору "Сонечко"

Сьогодні відбулося урочисте відкриття табору "Сонечко " у Дружбівському НВК: ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ.З великим задоволенням діти співали пісень, розповідали вірші, відгадували загадки, грали в ігри, сміялися та розважалися. З привітальним словом до всіх присутніх звернулися начальник табору Наливайко Т.В., відповідальна за оздоровлення заступник директора з виховної роботи Маханькова Н.М. Про правила поведінки та здорового способу життя під час оздоровлення нагадала всім медична сестра Скриннікова Н.А. Креативні ведучі мовного загону Нижник Дар'я та Євдокимеко Валерія були справжніми аніматорами!!!! А по завершенні концерту на всіх чекала запальна дискотека.Дякуємо усім, хто організував та провів цікаве свято для малечі. Адміністрація закладу та весь колектив пришкільного відпочинкового табору "Сонечко" щиро дякує Младенцю Г.П. за надану спонсорську допомогу у проведенні заходу!!!

22:21 09.06.2021

Радіодиктант

8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, учителі Дружбівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ написали радіодиктант національної єдності, присвячений 95-річчю Українського радіо

15:03 19.11.2019