Профорієнтаційна робота

Дата: 02.03.2020 10:49

28 лютого учні 9 та 11 класів Дружбівського НВК: ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ відвідали ПЧ-6 Хутір- Михайлівської дистанції колії. Цікаву та змістовну зустріч в рамках профорієнтаційної роботи організував та провів заступник начальника з кадрів та соціальних питань Юрій Євдокименко.Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з 15 професіями, такими як машиніст, помічник машиніста,оператор дефектоскопіі,верстатник,кранівник,токар, коваль та багато інших.Учні мали змогу відвідати не тільки подвір'я, а й майстерні, кладову та і взагалі робочі місця людей різних професій. Екскурсія видалася дуже цікавою, учні навіть не помітили,як пролетіло майже дві години.І саме вчора деякі діти вирішили йти навчатися до залізничних вишів.Дякуємо всім спеціалістам, які із задоволенням віддаються своїй нелегкій праці і переконали в цьому школярів!