Для педагогів

ПСИХОЛОГО-ПРАВОВА ПРОФІЛАКТИКА НАСИЛЬСТВА В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ.

У методичних рекомендаціях розкрито особливості проявів різних видів насильницької поведінки в учнівському середовищі, причини її формування та наслідки. Викладено результати аналізу нормативно-правового забезпечення захисту дітей від насильства.

Запропоновано психодіагностичний інструментарій для виявлення проявів насильства в шкільних колективах, дослідження індивідуальної схильності до на¬сильницької поведінки неповнолітніх, а також психологічні рекомен¬дації для роботи із жертвами насильства та кривдниками.

Видання призначене для працівників правоохоронних органів, психологів, учителів, батьків та всіх, кого турбують проблеми насиль¬ства в учнівському середовищі.

Як стимулювати себе до дій. Вправа " Паперова людина"

Як впоратися зі стресом. Важливі навички з управління стресом, що допоможе кожній людині подолати різні проблеми та негаразди.

Вікові кризи здобувачів освіти

Дихай! Тест-драйв трьох психотерапевтичних практик

Як за п’ять тижнів знову полюбити ранки, перестати відчувати струм по тілу і навчитися приймати те, що у добі лише 24 години

АПТЕЧКА ДОПОМОГИ ПРИ СИЛЬНИХ ПОЧУТТЯХ. Коли приходять сильні почуття, не потрібно з ними боротися.Дозвольте собі сумувати, плакати, злитися. Є багато різноманітних способів виразити свої почуття, не завдаючи нікому (нічому) шкоди.

Профілактика насильства

78 ВПРАВ ДЛЯ ЗНЯТТЯ ТРИВОГИ

Права дитини.. До Всесвітнього дня дитини.

До Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації #Stop_sexтинг запускає новий урок з онлайн-безпеки для 3-4 класів.

Що робити, якщо є підозра про булінг – алгоритм дій

Вправи розвивають міжпівкульні зв’язки

Дитяча травма.Iнформацiя для освiтян

Синдром професійного вигорання педагога

Психологія молодшого школяра: як налаштувати дитину на щасливе шкільне життя.

Пам’ятка для педагога щодо ефективної навчальної взаємодії з дітьми