Фотовиставка до Дня Соборності України

Фотовиставка Дня Соборності України

«Україна - це ми!»

Назва роботи:

"Мій сонячний дім - це моя Україна"

Автор роботи:

Котова Святослава Антонівна, учениця 3 класу

Назва школи:

Дружбівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області

Привітання до Дня Соборності України іншим учасникам:

З Днем Соборності, держава,

Будь багата, щира, жвава.

Хай народ тебе цінує,

Зберігає та шанує!

З величезним святом, люди,

Хай країна добра буде!

Історія відзначення Дня Соборності

21 січня 1990 р. патріотичні сили організували «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. Наприкінці 2000-х р. почали відроджувати традицію створення «живих ланцюгів», що символізують єдність українського народу. В 2008 — 2011 роках у Києві такі «ланцюги» утворювали на мосту Патона. Таким чином символічно об'єднували правий та лівий береги Дніпра.