Фотовиставка до Дня Соборності України (Тимошенко Крістіна)

Дата: 21.01.2023 23:06

#Україна_це_ми,

#УДЦНПВ

Назва виставки:

Фотовиставка Дня Соборності України.

"Україна -це ми!"

Назва роботи:

"Україна понад усе"

Автор роботи:

Тимошенко Крістіна Олександрівна, учениця 6 класу.

Назва школи:

Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області.

Привітання до Дня Соборності України іншим учасникам:

З Днем Соборності, країно,
Моя люба Україно!
Щиро я тебе вітаю,
Щастя й радості бажаю!
Ти незламна й дуже сильна,
Була, є і будеш вільна!

Історія відзначення Дня Соборності

Щороку 22 сiчня український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання всiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i багнетом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. Ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часiв Київської Русi, Галицько-Волинської держави, визвольної вiйни пiд проводом Богдана Хмельницького, Гетьманщини.
День Соборності — це нагадування про те, що сила нашої держави — у єдності українських земель.