Фотовиставка до Дня Соборності України

Дата: 21.01.2023 22:42

#Україна_це_ми
#УДЦНПВ
Фотовиставка до Дня Соборності України "Україна-це ми!"

Назва роботи:"З Україною в серці"

Автор роботи: Зюзько Крістіна учениця 1 класу

Назва школи:Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Дружбівської міської ради Шосткинського району Сумської області

Привітання до Дня Соборності України іншим учасникам:

З Днем Соборності,свободи і єднання!
Кожен день- із вечора до рання
Хай дарує Вам приємні миті,
Будете завжди теплом зігріті.
Радості, здоров'я, довгих літ...
Хай до Вас добрішим буде світ!

Історія відзначення Дня Соборності:
Щороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Соборність включає в себе єдність і згуртованість.
Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. Цей день нагадує про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.