Тиждень англійської мови.

Дата: 24.02.2023 14:41

"English is very useful and we should to study it!!!!" Під таким гаслом пройшов тиждень англійської мови у Дружбівському НВК: ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ та Дружбівській філії.Згідно плану роботи були проведені різноманітні цікаві заходи в межах дистанційного навчання.Ми навчаємось в непрості часи, тому маємо відволікати учнів та зацікавлювати їх.Знання англійської мови дуже важливі і актуальні на сьогоднішній день! Тому здобувачі освіти залюбки взялися до роботи, особливо найменші - розповідали про улюблених тварин, читали вірші,переглядали та обговорювали мультфільми мовою оригіналу, згадували про традиції англійців, створювали колажі, міні - проєкти та багато іншого. Дякуємо батькам, дітям, педагогам, усім причетним за роботу!!!! Навчаємось - розвиваючись, розвиваємося - навчаючись!!!

Приємного перегляду!!!

P.S. Прийміть дитячі помилки за усмішки! Ми тільки вчимося) 💛💙🤩