Профілактика правопорушень.

Дата: 24.02.2023 14:29

Сьогодні, 22 лютого учні 9 класу Дружбівського НВК зустрічалися з інспектором сектору ювенальної превенції Шосткинського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області,старшим лейтенантом поліції Оленою Фараоновою.В ході онлайн зустрічі були проведені профілактичні бесіди щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за деякі види правопорушень,відвідування навчальних занять під час дистанційного навчання, наслідки вживання наркотичних речовин, правил безпечної поведінки на дорозі в темний час доби та застосування світловідбиваючих елементів.. Зустріч з учнями виявилася дуже цікавою,змістовною.Працівник поліції домовилася зі здобувачами освіти про наступну виховну годину та обговорення питань, які наразі цікавлять підлітків.Дякуємо за співпрацю!