Дата: 19.02.2021 12:35

Участь в онлайн конференції «Виклики дистанційної освіти: особливості організації роботи практичного психолога в синхронному та асинхронному режимах дистанційного навчання». Учасниками конференції стали практичні психологи закладів загальної середньої освіти та психологи центрів професійного розвитку педагогічних працівників. Своїм досвідом щодо забезпечення ефективного психологічного супроводу освітнього процесу в умовах синхронного та асинхронного режимів дистанційного навчання, у тому числі в період карантинних заходів, спричинених поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, поділилися члени обласної творчої групи Ірина АНТОНЕНКО, практичний психолог Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 26 , Віта КАБЛЮК, практичний психолог , Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради, Лариса ЖИЛЯКОВА, практичний психолог Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Б.Д. Антоненка-Давидовича, Лариса БІЛОВОЛ, практичний психолог ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну», Тетяна РОЩУПКІНА, практичний психолог Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка.