Профорієнтаційна бесіда

Дата: 12.02.2019 11:30

12 лютого 2019 року до Дружбівського НВК:ЗОШ І- ІІІст. - ДНЗ з профорієнтаційною бесідою завітали представники залізниці у складі: начальник пожежного поїзда ст. Хутір - Михайлівський Гузеєв В.І., заступник начальника воєнізованої охорони Згурський А.В. та начальник відділення пожежного поїзда Високос В.І. Фахівцями в ході зустрічі з учнями 4 класу на чолі з класоводом Рєзнік Т.М. була проведена дуже цікава і змістовна бесіда "Робота пожежного поїзда" та "Правила техніки безпеки на залізничному транспорті". Діалог виявився занадто цікавий як для учнів так і для доповідачів. Всі учасники заходу отримали задоволення і домовилися про наступну зустріч. Дякуємо представникам залізниці за візит до закладу та співпрацю!