Обласний науково-практичний семінар "Дитина з розладами аутичного спектру в закладі загальної освіти""

Дата: 25.12.2021 10:06

В ході семінару  викладачи СОІППО, члени лабороторії інклюзивного та інтегрованого навчання, спеціалісти ІРЦ №1 Сумської області представили на розгляд  питання :

"Особливості психічного розвитку дітей з розладами спектру аутизму" ( Борцова М.В.)

"СПЕЦИФІКА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З РОЗЛАДАМИ АУТИЧНОГО СПЕКТРУ" (Прядко Л.О.),

"Психолого-педагогічний супровід батьків дітей, які виховують дітей з розладами аутичного спектру" (Клочко О.М.)

"СПЕЦИФІКА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З РОЗЛАДАМИ АУТИЧНОГО СПЕКТРУ" (Прядко Л.О.,

А також поділились досвідом роботи з дітьми з розладами аутичного спектру:

"Інклюзивна практика асистента вчителя з дитиною, як має РАС" ( Скринник Ю.О, асистент вчителя Сумської ЗОШ №23)

"Особливості практичної роботи практичного психолога з дитиною з РАС" ( Пономаренко О.М., практичний психолог)