19.09.2022 Старша група

Дата: 19.09.2022 09:00

Завдання від вихователя

1.Організована освітня діяльність.Розвиток мовлення(художня література).Наталя Забіла«По гриби»

2. Дитина у світі містецтва( ліплення)
Тема:«Гриб боровик»

3.Особистістість дитини
«Прогулянка до лісу»

4. Дидактична гра
«Осіннє -так,осіннє-ні»

5. Консультація для батьків
«Як вчити вірші з дитиною»

Заняття музичного керівника

Заняття та поради від психолога

ЯК ДІТИ РІЗНОГО ВІКУ РЕАГУЮТЬ НА СТРЕС ТА СПРИЙМАЮТЬ КРИЗОВУ СИТУАЦІЮ

Діти 0-3 років:у цьому віці діти відчувають дратівливість, плачуть, можуть проявляти надокучливу або агресивну поведінку та бояться незрозумілих звуків, криків, різких рухів і потребують фізичної близькості батьків. Тому їм насамперед потрібно забезпечити присутність батьків та їхній тактильний контакт.

Діти 4-6 років:часто відчувають безпорадність та безсилля, страх розлуки, у своїх іграх можуть відбивати аспекти ситуації, відмовлятися визнавати ситуацію та заглиблюватися в себе й не бажати спілкуватися з однолітками та дорослими. Вони потребують насамперед безпеки, тому батькам слід заспокоїти дитину, що і вона, і самі батьки в безпеці.