10 мультфільмів студії Pixar, які навчать дитину боротися зі страхом

Дата: 21.02.2023 08:04

Картини студії Pixar люблять і малюки, і дорослі. Їхні мультфільми запам’ятовуються не лише барвистим візуальним рядом, а й мораллю: вірити в мрію та власні сили, не дивлячись ні на що. Режисери знають, які струни душі смикати, тому, виходячи з кінозалів, глядачі часто не можуть впоратися з емоціями, чи це веселощі, чи сум. «Суперсімейка», «Валі-і» — вони не старіють і вже схожі на мультиплікаційну класику. Ось кілька картин, якщо у вас знову постало питання, що подивитися з дітьми і як добре провести час. Від найновіших до улюблених старих.

Мультфільми для дітей PIXAR