Спортивні новини

Підсумки Олімпійського тиждня.

Переможених немає, всі переможці!!! !Олімпійський тиждень у Дружбівському НВК: ЗОШ І -ІІІ ст.- ДНЗ проведено вдало!!! Діти були дуже активними, залюбки брали активну участь у різних спортивних заходах!!! Згуртувалися всі - і батьки, і учні, і вчителі, і вихователі садочка, і тренери спортивної школи, адже недарма кажуть, що спорт єднає!!! Щира подяка усім учасникам тижня за проведену цікаву роботу! Разом - ми сила!!! Вперед до нових перемог!

22:44 21.09.2022

Олімпійський тиждень 2022.

Олімпійський тиждень у Дружбівському НВК: ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ розпочато!!!! Бажаємо успіхів, гарного настрою, позитиву і, звісно, перемог!!!!

21:30 12.09.2022

Перемога у змаганнях з баскетболу.

4 грудня 2019 року в смт. Свеса відбулись змагання з баскетболу серед дівчат в залік районної Гімназіади школярів серед команд першої групи. Команда дівчат Дружбівського НВК l-lll ступенів-ДНЗ у складі : Дегтяр Дар'ї, Клименко Дар'ї, Листопад Марії, Заболотної Анастасії, Зомітєвої Валерії, Істоміної Ангеліни зайняла lll місце.

14:54 05.12.2019

,,Шкіряний м'яч"

11 жовтня 2019 року в смт. Ямпіль відбувся ll етап змагань з футболу на призи клубу ,,Шкіряний м'яч" у віковій групі U-13 (2007рік народження). Команда Дружбівського НВК: ЗОШ-lll ступенів - ДНЗ у складі: Черносмаги Данііла, Кандибіна Івана, Лисиці Андрія, Саврасова Євдокима, Хобоки Андрія, Чайки Артема, Кравченка Артема, Черносмаги Єгора, Бончука Максима, Дегтяра Родіона, Хобоки Сергія в запеклій боротьбі посіли ll командне місце та lll місце з елементів техніки гри у футбол. Вітаемо переможців!

13:11 25.11.2019

Змагання з футболу

15 жовтня 2019 року в смт. Ямпіль відбулись змагання з футболу в залік районної Гімназіади серед команд І групи. Команда нашої школи у складі: Поліщука Руслана, Фоміна Матвія, Арсеніна Олексія, Ковшара Івана, Литвина Миколи, Степаненка Сергія, Супруна Данила, Новика Іллі, Білостоцького Сергія, Митрохіна Максима, Сапсая Микити, Павленка Михайла зайняла ІІІ  місце. Вітаемо переможців!

09:43 25.11.2019

Перемога у змаганнях з баскетболу.

22 листопада 2019 року в смт. Свеса відбулись змагання з баскетболу серед юнаків в залік районної Гімназіади школярів серед команд l групи. Команда Дружбівського НВК : ЗОШ - l-lll ступенів- ДНЗ у складі : Поліщука Руслана, Литвина Миколи, Ковшара Івана, Новика Іллі, Кривущенка Дмитра, Зюзька Антона, Чайки Павла, Сапсая Микити, Митрохіна Максима зайняла ІІІ  місце. Вітаемо переможців!

09:27 25.11.2019

Перемога у "Cool Games"

В12 листопада 2019 року відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів "Cool Games". Команда Дружбівського НВК: ЗОШ l-lll ступенів-ДНЗ у складі:

13:41 13.11.2019