Нова українська школа

1. Державний стандарт початкової освіти

2. План заходів щодо запровадження Коцепції НУШ

3. Он-лайн курси для вчителів початкової школи

У 2018 – 2019 навчальному році Дружбівському НВК: ЗОШ І – ІІІ ст.  – ДНЗ долучився до організації освітнього простору Нової української школи. 1 вересня першокласники почали навчання у кабінеті, оснащеному згідно Методичних рекомендацій. Зокрема, у класі створено 8 навчальних осередків: длянавчально-пізнавальної діяльності (з партами); змінні тематичні осередки (дошки); розваги (настільні ігри, інвентар для рухливих ігор); художньо-творчої діяльності (полички для зберігання приладдя та стенд для змінної виставки дитячих робіт); куточок живої природи для проведення дослідів (пророщування зерна, спостереження та догляд за рослинами; відпочинку (з килимом для сидіння та гри, стільцями); дитяча класна бібліотечка; осередок вчителя (стіл, стілець, комп’ютер тощо).

Планування і дизайн освітнього простору класу Нової української школи в закладі спрямований на розвиток дитини та мотивації її до навчання, використовуються мобільні робочі місця, які легко трансформуються для групової роботи, широко використовуються ІТ-технології, мультимедійні засоби навчання, оновлено весь дидактичний матеріал. Освітній простір у кабінеті організований таким чином, що вчитель може спостерігати за діяльністю дітей в усіх осередках.

Ігри-вікторини для 1 класу з LEGO "Шість цеглинок"

Дружбівський НВК:ЗОШ l-lll ст.-ДНЗ Цікаві ігри та вправи на уроках у 1-А класі.Шість цеглинок- це так цікаво!!!Використання ігри "Шість цеглинок" на уроках математики і навчання грамоти.

14:32 14.11.2019