Робота шкільної бібліотеки

Дата: 05.11.2019 21:59

Шкільна бібліотека - фундамент освіти та самоосвіти, це скарбниця інформації в школі. У добу інформації шкільна бібліотека набуває статусу інформаційного центру, який забезпечує повноцінне інформаційне наповнення.

Шкільна бібліотека завжди є активним учасником проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який у цьому році проходив під гаслом "Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня". День відкритих дверей та інформаційно-просвітницька акція "Бібліотека повна людей" розпочали місячник.

У бібліотеці створена фотозона, проведені флешмоб "Час читати" та фотосесія "I Love Books".

Для першокласників організовано екскурсію - подорож "Казковий світ бібліотеки". Учні 2-5 класів знайомилися з виставкою - ілюстрацією "Як козаки воювали" та відеопрезентацією "Дітям про козаків". Виставка - персоналія "Книга - друг на все життя" А.В.Грищука з презентацією нової дитячої літератури, подарованої шкільній бібліотеці автором (з автографами), сподобалась відвідувачам бібліотеки. Слайд-подорожі, бесіди, години спілкування, акції, виставки, конкурси малюнків, бібліотечні уроки проводились для учнів 1-11 класів.

У бібліотеці постійно працює "Територія творчості", де шкільним  бібліотекарем проводяться  різноманітні майстер-класи.  "Дні бібліотворчості", "Читаємо, малюємо, граємо" постійно запрошують до участі читачів шкільної бібліотеки.