Конкурси, олімпіади

2020-2021 навчальний рік

Результати І етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Підсумки участі в районній експрес-грі «Я-лідер»

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2019-2020 навчальний рік

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Результати  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Результати ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Підсумки експрес-гри "Я-лідер"

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Результати ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Результати  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2019 – 2020 навчальний рік

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови 2019 – 2020 навчальний рік

Результати І етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

Підсумки І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів

Тиждень зарубіжної літератури

Чи можна уявити своє життя без літератури? Звичайно ж ні! Тому в Дружбівському НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ пройшов тиждень зарубіжної літератури з 29.11.2021 року по 03.12.2021 р. Цей тиждень був насичений різними цікавими та неординарними заходами, присвяченими талановитим письменникам та допитливим читачам. У шкільній бібліотеці була організована виставка «Книги-ювіляри-2021». На перервах діти та вчителі декламували поетичні твори. 5 клас поринув у світ казок під час турніру знавців «Що за диво ці казки!». Команда хлопців «Соняшники» та команда дівчат «Перлинки» 9 класу змагалася в літературній вікторині. «Відвідали» землю стародавньої Еллади учні 6 класу під час літературно-пізнавальної гри. 8 клас грав у Літературне поле чудес. До уваги глядачів у шкільному кінозалі був представлений фільм «Різдвяна історія». Учні із задоволенням створили ілюстрації до улюблених творів зарубіжних письменників.

20:56 07.12.2021