Шкільне життя

Робота поліції

Допомога Дімі Орлову

Профілактика правопорушень

Сьогодні у нашому закладі зі здобувачами освіти,учнями 9 - А класу відбулася зустріч з прокурором Ямпільського відділу Шосткинської окружної прокуратури Сумської області Оксаною Анатоліївною Кривошап щодо правової профілактики правопорушень.Під час онлайн зустрічі також були присутні інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області, старший лейтенант поліції Юлія Олександрівна Московко, практичний психолог та соціальний педагог школи Раїса Миколаївна Васютенко, заступник директора з виховної роботи Наталія Миколаївна Маханькова.

08:41 14.11.2023

4 травня - Міжнародний день протидії булінгу

Сьогодні відбулася онлайн - зустріч здобувачів освіти Дружбівської філії (7,9 класи) та Дружбівського НВК:ЗОШІ- ІІІ ст.- ДНЗ ( 8- А клас) з інспектором сектору ювенальної превенції Шосткинського районного управління поліції в Сумській області, старшим лейтенантом Оленою Фараоновою, яка провела профілактичну бесіду з учнями до Міжнародного дня протидії булінгу.Захід був цікавим,змістовним та корисним.Всі учасники домовилися про подальшу співпрацю.

12:16 06.05.2023

Тиждень фізико-математичних дисциплін

Уже стало традицією кожен рік проводити тиждень фізико-математичних дисциплін, який цього року мав за мету навчити учнів працювати в команді, розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, творчу активність та допитливість.

20:22 27.02.2023

Тиждень англійської мови.

"English is very useful and we should to study it!!!!" Під таким гаслом пройшов тиждень англійської мови у Дружбівському НВК: ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ та Дружбівській філії.Згідно плану роботи були проведені різноманітні цікаві заходи в межах дистанційного навчання.Ми навчаємось в непрості часи, тому маємо відволікати учнів та зацікавлювати їх.Знання англійської мови дуже важливі і актуальні на сьогоднішній день! Тому здобувачі освіти залюбки взялися до роботи, особливо найменші - розповідали про улюблених тварин, читали вірші,переглядали та обговорювали мультфільми мовою оригіналу, згадували про традиції англійців, створювали колажі, міні - проєкти та багато іншого. Дякуємо батькам, дітям, педагогам, усім причетним за роботу!!!! Навчаємось - розвиваючись, розвиваємося - навчаючись!!!

14:41 24.02.2023

Профілактика правопорушень.

Сьогодні, 22 лютого учні 9 класу Дружбівського НВК зустрічалися з інспектором сектору ювенальної превенції Шосткинського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області,старшим лейтенантом поліції Оленою Фараоновою.В ході онлайн зустрічі були проведені профілактичні бесіди щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за деякі види правопорушень,відвідування навчальних занять під час дистанційного навчання, наслідки вживання наркотичних речовин, правил безпечної поведінки на дорозі в темний час доби та застосування світловідбиваючих елементів.. Зустріч з учнями виявилася дуже цікавою,змістовною.Працівник поліції домовилася зі здобувачами освіти про наступну виховну годину та обговорення питань, які наразі цікавлять підлітків.Дякуємо за співпрацю!

14:29 24.02.2023

Профілактика булінгу(5 клас)

17 лютого учні 5 класу НУШ Дружбівського НВК зустрічалися з інспектором сектору ювенальної превенції Шосткинського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області,старшим лейтенантом поліції Оленою Фараоновою.В ході онлайн зустрічі були проведені профілактичні бесіди щодо булінгу, правил безпечної поведінки на дорозі в темний час доби, про шкідливі звички та їх вплив на здоров'я людини, насильство в сім'ї. Зустріч з учнями виявилася дуже цікавою,змістовною, п'ятикласники були активними, задавали багато різноманітних запитань, на які отримували роз'яснення від працівника поліції.

14:29 24.02.2023

Охорона праці очима дітей.

Учні Дружбівського НВК та Дружбівської філії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка " Охорона праці очима дітей".У своїх роботах діти висвітлювали теми охорони праці та промислової безпеки, а саме: правила безпечного та приклади небезпечного виконання роботи у будь - яких галузях і сферах діяльності: енергетики, комунального господарства,рятівників, лісовому господарстві, на транспорті, в медичній сфері, дитячий погляд на вплив агресивної війни росії проти України на безпеку людської діяльності.Дякуємо усім здобувачам освіти, педагогам, які долучилися до участі у даному конкурсі.Кращі роботи оцінені журі та надіслані до управління інспекційної діяльності у Сумській області Північно - Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці на відбірковий регіональний тур.

14:14 24.02.2023

Акція "Чиста тарілка"

24 листопада 2021 року в Дружбівськоиу НВК:ЗОШ І - ІІІ ст.- ДНЗ у шкільній їдальні відбулася акція "Чиста тарілка". Метою акції є відповідні заходи та роз'яснювальна робота серед здобувачів освіти щодо корисної їжі для організму людини. У нашому закладі організоване харчування є повноцінним, безпечним та якісним. Їжа готується з додержанням усіх норм харчування, умов і термінів їх зберігання та технології виготовлення страв, а смачненькі страви наші кухарі готують за новим рецептурним збірником Євгена Клопотенка. Ммммммм, смачно, як у казці!

10:17 05.12.2021