Природоохоронна робота

Тиждень основ здоров’я та інтегрованого курсу «Здоров’я, безпеки та добробуту»

З 16 жовтня по 20 жовтня 2023 року проходив тиждень основ здоров’я та інтегрованого курсу «Здоров’я, безпеки та добробуту», на якому проводились різноманітні виховні заходи, уроки безпеки, конкурси малюнків, аплікацій, перегляди презентацій, відеофільмів з обговоренням та ігри.

08:45 14.11.2023

Акція " Нагодуй птахів узимку"!!!!

Учні Дружбівського НВК:ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ залюбки долучилися до загальнодержавної акції " Нагодуй птахів узимку"!!!!Першими були учні та батьки 2- А класу разом з класоводом Рєзнік Т.М.!!!! Молодці!!!!.

18:54 15.12.2020

Участь учнів Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ у природоохоронній експрес-грі "Я - лідер"

20 листопада на базі районної станції юнатів відбулося засідання природоохоронної експрес-гри "Я - лідер" за участю президентів шкільних екологічних центрів. Радник шкільного екологічного центру, Рудецька С.Л., підготувала президента екологічного центру "Незабудка", Опенько Аліну, яка серед президентів екологічних центрів  отримала гран-прі.

09:54 25.11.2019