Правила прийому

Правила  прийому  до ДРУЖБІВСЬКОГО  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО  КОМПЛЕКСУ: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА  І-ІІІ  СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД

1. Зарахування до початкової школи

1. Заява про зарахування дитини до першого класу Дружбівського НВК подається до закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.

До  заяви додається копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа).

До першого класу зараховуються діти, як правило, з шести років, які досягли шкільної зрілості.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування не є обов'язковою.

2. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.

Інформація про наявність вільних місць оприлюднюється на інформаційному стенді Дружбівського НВК.

3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається за такими правилами:

1) до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у закладі, чи дітьми працівників закладу;

2) до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування закладу.

4. Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей до НВК інформація оприлюднюється з дотриманням Закону України "Про захист персональних даних" на інформаційному стенді Дружбівського НВК.

5. Зарахування дітей до 2 - 4 класів початкової школи відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 5-9 класів

Зарахування до 5 класу закладу відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу закладу освіти. На вільні місця діти зараховуються впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 6 - 9 класів на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 10-11 класів

Зарахування до 10 класу закладу освіти відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу Дружбівського НВК, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти. Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється на інформаційному стенді Дружбівського НВК.

Наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

УВАГА!

Згідно зі статтею 12 Закону України “Про охорону дитинства” батьки несуть відповідальність за стан здоров’я дитини, її фізичний розвиток.

Відповідно до статтей 12, 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов’язані надавати об’єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення. Особам, що не досягли п’ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об’єктивно інформованих батьків або інших законних представників, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об’єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров’я і подальші наслідки. Якщо особа та (або) її законні  представники відмовляються від обов’язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження – засвідчити це актом у присутності свідків.

Питання про відвідування Дружбівського НВК дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров’я України від  29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного “Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу”).