Правила прийому учнів та вихованців до філії

Дата: 10.11.2019 23:23

Правила прийому

Зарахування учнів та вихованців до Чуйківської філії Дружбівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад Дружбівської міської ради здійснюється, як правило, до початку нового навчального року за наказом директора Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ, що видається на підставі:

- заяви від батьків, або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтва про народження (копії);

- медичної довідки встановленого зразка;

- документа про наявний рівень освіти.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з 6 років. У разі потреби може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу.

До дошкільного підрозділу зараховуються діти віком від 3 до 6 років.